FÖRSÄLJNING

GÖTEBORG/JÖNKÖPING

Araz Motiei
Försäljningschef Region Väst

Region Göteborg

Drakegatan 6, vån 8
412 50 Göteborg

073 500 32 53

031 787 55 01

araz.motiei@frontdesk.se

Marcus Holst
Senior Account manager

Region Göteborg

Drakegatan 6, vån 8
412 50 Göteborg

072 155 40 05

031 301 35 06

marcus.holst@frontdesk.se

rasmus carpenter
Senior Account Manager

Region Göteborg

Drakegatan 6, vån 8
412 50 Göteborg

073 060 17 03

rasmus.carpenter@frontdesk.se

Oliver Balagna
Cloud Sales

Region Göteborg

Drakegatan 6, vån 8
412 50 Göteborg

072 092 89 66

010 195 90 58

oliver.balagna@frontdesk.se

Ramsen Oraha
Account Manager

Region Göteborg

Drakegatan 6, vån 8
412 50 Göteborg

0764 92 93 66

010 195 90 59

ramsen.oraha@frontdesk.se

 

Samara Morshed
Key Account Manager

Region Göteborg

Drakegatan 6, vån 8
412 50 Göteborg

072 155 20 27

031 787 55 08

samara.morshed@frontdesk.se

FÖRSÄLJNING

STOCKHOLM

Sigge Henriksson
Head of Sales

Region Stockholm

MÅRBACKAGATAN 19

123 43 FARSTA

072 338 27 88

08 410 827 88

sigge.henriksson@frontdesk.se

Elias Rydham
Junior Account Manager

Region Stockholm

MÅRBACKAGATAN 19

123 43 FARSTA

0764 92 64 20

08 492 64 20

elias.rydham@frontdesk.se

Daniel Lundgren
Junior Account Manager

Region Stockholm

MÅRBACKAGATAN 19

123 43 FARSTA

0764 92 64 25

08 470 16 46

daniel.lundgren@frontdesk.se

Tobias Karlberg
Senior Account Manager

Region Stockholm

MÅRBACKAGATAN 19

123 43 FARSTA

0736 33 33 33

08 470 16 59

tobias.karlberg@frontdesk.se

Ralph Touma
Account Manager

Region Stockholm

MÅRBACKAGATAN 19

123 43 FARSTA

0790 06 54 00

ralph.touma@frontdesk.se